Menu
A+ A A-

O Firmie

Nasza Agencja znajduje się w Bielsku-Białej, istniejemy od 1996 roku. Zajmujemy się pełną obsługą reklamową firm oraz klientów indywidualnych.
Od samego początku dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług a zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet. Nasza wiedza, kreatywność, innowacyjne myślenie podpowiada naszym klientom nowatorskie i ciekawe propozycje działań marketingowo-reklamowych.

Wraz z rozwojem technologii staramy się zapewnić naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych technik druku np. 3D a w miarę potrzeby sięgamy do metod tradycyjnych. Zaufało nam wielu klientów niektórzy z nich są z nami od kilkunastu lat : BOLIX, Alpla, Hanex, Andoria, Lakma.

Gwarancja, skuteczność

Klient i jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego poznajemy naszego partnera uwzględniając jego profil działalności, oczekiwania oraz budżet. Nie wybieramy klienta to klient wybiera nas. Zarówno mała firma jak i duże przedsiębiorstwo jest dla nas ważne. Dzięki indywidualnemu podejściu staramy się stworzyć lub poprawić wizerunek firmy która nam zaufała.

Zapewniamy, że współpraca z naszą Agencją przyniesie oczekiwany rezultat, a nasze działania reklamowo-marketingowe spowodują rozwój Państwa firmy. Zapraszamy do współpracy z naszą Agencją reklamową

Agata Raczek i Bartłomiej Raczek
wraz z całym zespołem .

Znajdź nas

ul. Łukasińskiego 33, 43-300 Bielsko-Biała

Login or Register